1 Válassz előadást

2 Válassz jegyeket

3 Add meg az adataid

4 Fizess online
 Töltjük rögvest!
HOMO LUDENS: ÁTVÁLTOZÁS
Bakelit Multi Art Center - Stúdió
Ezt az előadást még nem értekelték elegen, az előadóhely többi programjának átlaga:
7.9 / 10
34 értékelésből
Erre az előadásra ma nincsenek félárú jegyeink, nézd meg az aktuális darabokat a   Főoldalon!
Színházi előadás Franz Kafka azonos című műve nyomán

Színházi előadás Franz Kafka azonos című műve nyomán

Kedves Emberek!

Grete Samsa vagyok, a bátyám, Gregor nevében kereslek Benneteket, mert szegénynek nem áll módjában írni most.
Az én - sokszor túlságosan is izgatott - bátyám utazóügynök, és saját történetének darabkáit szeretné a figyelmetekbe ajánlani egy színházi előadás formájában! Valami olyasmit hablatyolt még, nem értettem teljesen, hogy ebben a történetben minden édesen csillog és csilingel, de a cukormáz mögött valami rettenetesen keserű íz fészkelte be magát. És hogy ezen az estén még a cukorbaba is kimutatja vicsorgó foga fehérjét. Nem értem e gondolatait, de Ti biztosan! Gyertek, nézzétek meg az én szörnyeteg testvérkémet!

puszi:
Grete


Tisztelt Emberek!

A semmirekellő fiam nevében írok. Vegyétek meg a történetét, mert különben a családunk anyagi helyzete veszélybe kerül, ez az állapot már tarthatatlan! Valaki őt magát is megvásárolhatná! Nehezen viseljük már!

Tisztelettel:
Egy kétségbeesett Apa és Anya


Drága Embertársaim!

Sokat mondani most nem tudok, csak ígérni, hogy egy új világot mutatok nektek!

Szeretettel:
Gregor Samsa

Alkotók/előadók:
Anya: Mezei Tímea
Apa: Petrács Gábor
Grete: Stefanik Kata
Gregor Samsa: Szilágyi Szabolcs

Zeneszerző: Gyüdi Eszter
Sound effect: Szilágyi Szabolcs
Fények: Nahóczki Viktor és Danyi Róbert
Díszlet: Kovács A. Gyula és Petrács Gábor
Jelmez: Simon Feri
Rendező: Benkő Imola Orsolya 

A Homo Ludens alkotóközösség szemlélete lehetővé teszi a társadalmi problémák szabad, és játékos megközelítését, a különböző művészeti ágak, műnemek és műfajok keveredéséből származó új műfajok létrejöttét, nyitottságot az európai és tengerentúli kortárs művészetekre.
A társulat a Szegedi Focus Műhely Alapítvány segítségével jött létre 2013. márciusában. A project megálmodója és létrehozója Benkő Imola Orsolya, aki korábban a Szegedi Focus Műhely társulatának művészeti vezetője és rendezője volt.
http://homoludensproject.hu/

Helyszín

Bakelit Multi Art Center
Budapest, 1095 Budapest, Soroksári út 164.
Térkép
Ne használj papírt, ha nem szükséges! Az emailban kapott jegyeid — ha teheted — a telefonodon mutasd be. Köszönjük!