1 Válassz előadást

2 Válassz jegyeket

3 Add meg az adataid

4 Fizess online
 Töltjük rögvest!
SZAMÁRFÜL PROJEKT: TÉLI MESÉK
Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház - Jurányi Kamaraterem.
Ezt az előadást még nem értekelték elegen, az előadóhely többi programjának átlaga:
8.7 / 10
2891 értékelésből
Erre az előadásra ma nincsenek félárú jegyeink, nézd meg az aktuális darabokat a   Főoldalon!

Szamárfül Projekt
Téli mesék

Ebben az előadásban nem csak egy, hanem mindjárt két mesét is láthattok.
Az egyik a Holle anyó, amit nyilván sokan ismertek, a másik pedig egy kortárs mese, Az elfelejtett lények boltja.
A Holle anyó történetét az előadásunkban a lusta lány szájából hallhatjuk, aki hol is töltené ideje nagy részét, mint az ágyban. Meséje közben megelevenedik az ágy, és benne a párnák, a lepedők, a takarók új életre kelnek. Mire mondókájának végére ér, azonban nagy változáson megy keresztül.
Másik történetünknek, főszereplője egy karácsonyi angyal. De nem csak egy a sok közül, hanem az utolsó karácsonyi angyal, Ariella, aki véletlenül megleli a nagyvárosban az Elfelejtett lények boltját. Ez a bolt telis-tele van különlegesebbnél különlegesebb lényekkel, de mind közül a legfurcsább maga a bolt tulajdonosa, Gubanc, egykori ködmanó.
És hogy mi történik velük?
Legyen ez a mi meglepetésünk Nektek. De ha eljöttök, megtudjátok

 

Szamárfül Projekt Téli mesék Ebben az előadásban nem csak egy, hanem mindjárt két mesét is láthattok. Az egyik a Holle anyó, amit nyilván sokan ismertek, a másik pedig egy kortárs mese, Az elfelejtett lények boltja. A Holle anyó történetét az előadásunkban a lusta lány szájából hallhatjuk, aki hol is töltené ideje nagy részét, mint az ágyban. Meséje közben megelevenedik az ágy, és benne a párnák, a lepedők, a takarók új életre kelnek. Mire mondókájának végére ér, azonban nagy változáson megy keresztül. Másik történetünknek, főszereplője egy karácsonyi angyal. De nem csak egy a sok közül, hanem az utolsó karácsonyi angyal, Ariella, aki véletlenül megleli a nagyvárosban az Elfelejtett lények boltját. Ez a bolt telis-tele van különlegesebbnél különlegesebb lényekkel, de mind közül a legfurcsább maga a bolt tulajdonosa, Gubanc, egykori ködmanó. És hogy mi történik velük? Legyen ez a mi meglepetésünk Nektek. De ha eljöttök, megtudjátok

Szereposztás

Színész Bognár Anna

Stáblista

Bognár Anna

Helyszín

Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház
Budapest, 1027, Jurányi u. 1.
Térkép
Ne használj papírt, ha nem szükséges! Az emailban kapott jegyeid — ha teheted — a telefonodon mutasd be. Köszönjük!