1 Válassz előadást

2 Válassz jegyeket

3 Add meg az adataid

4 Fizess online
 Töltjük rögvest!
A RÉZERDŐ LAKÓI (BRASS IN THE FIVE)
Városmajori Szabadtéri Színpad
Ezt az előadást még nem értekelték elegen, az előadóhely többi programjának átlaga:
8.5 / 10
1587 értékelésből
Erre az előadásra ma nincsenek félárú jegyeink, nézd meg az aktuális darabokat a   Főoldalon!
Méhes Csaba – Takács Tibor: A Rézerdő lakói
zenés gyerekelőadás
Méhes Csaba és a Brass in the Five kvintett előadása.
Az előadás ideje: 60 perc Rézerdőben, rézfák között rézhangok zendülnek. A Rézerdő manói vidám, gondtalan életüket élik egy távoli vidéken. Boldogan játszanak, viaskodnak. Próbára téve képességeiket közös erővel megbirkóznak a rézerdei élet kihívásaival, mely barátságukat még szorosabbá kovácsolja.

A Brass in the Five rézfúvós kvintett tagjai mindannyian a Zeneakadémián végzett, professzionális zenészek. 22 éves fennállásuk alatt több mint ezer jelentős koncertet adtak itthon valamint Európa számos országában. A klasszikus kamarazenélés mellett nagysikerű koncertjeiken kezdetektől fogva a zenei kifejezés új formáit keresik és próbálják ki. Mára a „brass-színház” utánozhatatlan stílusuk védjegyévé vált (a brass angolul rezet jelent).

A formáció Méhes Csaba nevéhez kötődik, aki európai szinten elismert, kiváló komikus és pantomimművész, a vizuális humor mestere. Szuggesztív játékával és humorával 25 éve bűvöli el a közönséget Magyarországon és a világ számos pontján – szavak nélkül.

A kvintett tagjai:
Simai László (trombita)
Monoki Attila (trombita)
Soós Péter (kürt)
Koppányi Béla (harsona)
Takács Tibor (tuba)

Rendező:
Méhes Csaba, Takács Tibor

Helyszín

Városmajori Szabadtéri Színpad
Budapest, 1122, Városmajor
Térkép
Ne használj papírt, ha nem szükséges! Az emailban kapott jegyeid — ha teheted — a telefonodon mutasd be. Köszönjük!