1 Válassz előadást

2 Válassz jegyeket

3 Add meg az adataid

4 Fizess online
 Töltjük rögvest!
AMIRŐL A HÁZAK SUTTOGNAK-ERZSÉBETVÁROS REJTETT KINCSEI KORDOS SZABOLCS SZEMÉVEL
KULT7
Ezt az előadást még nem értekelték elegen, az előadóhely többi programjának átlaga:
8.9 / 10
1392 értékelésből
Erre az előadásra ma nincsenek félárú jegyeink, nézd meg az aktuális darabokat a   Főoldalon!
Kordos Szabolcs, az Egy város titkai című bestseller sorozat szerzője megmutatja úgy Belső-Erzsébetvárost, ahogyan csak kevesen ismerik. A séta során ellátogatunk Krúdy Gyula lakásához, valamint ahhoz a társasházhoz, ahol Seress Rezső hallgatta a világ összes nyelvén a Szomorú vasárnapot. Megnézzük egy igazi magyar világszenzáció születésének
helyszínét és egy nagyon fura festőművész otthonát is. Feltekintünk Blaha Lujza erkélyére, megálluk a párbajhős Keglevich gróf otthonánál -a Vígszínház alapítójának életét egy kard hegye oltotta ki. Erzsébetváros a nagy történetek szülőhelye. Nem is gondolná mennyi minden indult innen az útjára… .


Helyszín

KULT7
Budapest, 1075, Király utca 11.
Térkép
Ne használj papírt, ha nem szükséges! Az emailban kapott jegyeid — ha teheted — a telefonodon mutasd be. Köszönjük!

Vélemények

Még nem írtak véleményt az előadásról. Te láttad?

Írj véleményt

0 / 4000
Ha nem vagy belépve, vagy nem vásároltál még jegyet erre az előadásra, akkor jóvá kell hagyjuk az írásodat, mielőtt megjelenne. Regisztrálj/lépj be vagy vásárolj jegyet az előadásra az azonnali kommenteléshez.