1 Válassz előadást

2 Válassz jegyeket

3 Add meg az adataid

4 Fizess online
 Töltjük rögvest!
75 NAP AZ ÓCEÁNON - RAKONCZAY GÁBOR ESTJE
Napfényes Étterem és Rendezvényterem
10.0 / 10
5 értékelésből
Erre az előadásra ma nincsenek félárú jegyeink, nézd meg az aktuális darabokat a   Főoldalon!
75 nap az Atlanti-óceánon - Svédasztalos vacsorával

Rakonczay Gábor Guinness rekorder, világutazó előadása az Óceán átevezéséről és az életben fontos célokról

Rakonczay Gábor extrém sportoló, kétszeres Guinness világrekorder és többszörös magyar rekorder. Hétszeres óceánátkelő hajós, az amerikai Év Kalandja Díj és a Magyar Formatervezési Díj tulajdonosa.

Az első magyar páros óceán-átevező csapat tagja és a világon az egyetlen ember, aki átkenuzott egy óceánon. Majd 2025-ben 75 nap alatt ismét átkenuzta az Atlanti-óceánt.

Ultrafutó világbajnok. Kétszer átkelt Grönlandon és egy 44 napos expedícióval elérte a Déli-sarkot. 5 könyv szerzője és több mint 250 ezer ember hallotta célmegvalósítással kapcsolatos előadásait.

Napfényes Rendezvényterem: egy hely, ahol az ízek és élmények harmóniája uralkodik. Válogatott finomságok és különleges kulturális csemegék a Belváros szívében. Kösd össze a színházat, koncertet vagy egy érdekes előadást egy mennyei vacsorával, vagy válaszd csak az egyiket: mindenképp szeretettel várunk! 

Helyszín

Napfényes Étterem és Rendezvényterem
Budapest, 1053, Curia u. 2.
Térkép
Ne használj papírt, ha nem szükséges! Az emailban kapott jegyeid — ha teheted — a telefonodon mutasd be. Köszönjük!