1 Válassz előadást

2 Válassz jegyeket

3 Add meg az adataid

4 Fizess online
 Töltjük rögvest!
A BUDAPEST SYMPHONY ORCHESTRA ŐSZI HANGVERSENYE
Pesti Vigadó - Díszterem
9.6 / 10
15 értékelésből
Erre az előadásra ma nincsenek félárú jegyeink, nézd meg az aktuális darabokat a   Főoldalon!
Műsor:

W.A MOZART: A varázsfuvola – Nyitány KV 620

Mark MCENCROE: Szimfonikus Szvit No.3

---Szünet---

Camille SAINT-SAENS: Bevezetés és Rondo Capriccioso Op.28

Gerald BRADEN: Téli Vers

Franz SCHUBERT: VIII. h-moll „Befejezetlen” szimfónia D.759

Őszi hangverseny

A Budapest Symphony Orchestra nemzetközi színtéren is elismert együttes, mely 1992-ben alakult legjobb hazai szimfonikus zenekarok tagjaiból. A zenekar számos filmzene felvételt, klasszikus- és popzenei albumot készített már, valamint rendszeres fellépője a hazai zenei életnek. Az együttest különleges muzikalitása és sokszínűsége teszi igazán egyedivé.  

A zenekar 2022-es évben induló koncertsorozatának következő állomása ez a koncert. Az est folyamán a valaha élt legjobb komponisták ­­közül Wolfgang Amadeus Mozart, Camille Saint-Saens és Franz Schubert művei csendülnek majd fel, mellettük pedig kortárs ausztrál és amerikai szerzők darabjai kapnak helyet a programban.

Az est karmestere a Londonban élő olasz Roselise Gentile, hegedűn közreműködik a mindössze 13 éves Lara Saliba, aki fiatal kora ellenére több nemzetközi verseny díjnyertese volt már.

Műsor:

W.A MOZART: A varázsfuvola – Nyitány KV 620

Mark MCENCROE: Szimfonikus Szvit No.3

---Szünet---

Camille SAINT-SAENS: Bevezetés és Rondo Capriccioso Op.28

Gerald BRADEN: Téli Vers

Franz SCHUBERT: VIII. h-moll „Befejezetlen” szimfónia D.759

 

Szervező: Budapesti Szimfonikus Zenekari Egyesület és a Blue Danube Musikimpresario

          

Helyszín

Pesti Vigadó
Budapest, 1051, Vigadó tér 2.
Térkép
Ne használj papírt, ha nem szükséges! Az emailban kapott jegyeid — ha teheted — a telefonodon mutasd be. Köszönjük!